Koordinátor dobrovolníků a psychosociální pomoci

Co budete dělat:

  • Koordinovat dobrovolníky a připravovat je pro mimořádné události a psychosociální/ krizovou pomoc.
  • Aktivně se účastnit pomoci v místě mimořádné události (povodně, tornádo apod.).
  • Realizovat aktivity související se zapojením a vzděláváním dobrovolníků, diakonického intervenčního týmu a zaměstnanců střediska.
  • Zapojovat se do činnosti panelů NNO ve vybraných krajích ČR, účastnit se setkání s partnerskými organizacemi a institucemi (GŘ HZS, Červený Kříž, Charita, ADRA, Člověk v Tísni a další). Účastnit se jednání pracovní skupiny MV dobrovolnictví při MU.
  • Spravovat a pravidelně aktualizovat databázi dobrovolníků a členů diakonického Intervenčního týmu a zajišťovat administrativu s tím spojenou.
  • Zajišťovat pravidelnou komunikaci, připravovat a aktualizovat informační podklady, připravovat podklady pro PR výstupy.
  • Tvořit a aktualizovat krizové manuály včetně metodiky pro psychosociální pomoc a fungování diakonického Intervenčního týmu.
  • Spravovat a administrovat systém KOBO který používají dobrovolníci k mapování při mimořádné události.
  • Vyhledávat grantové příležitosti a připravovat grantové žádosti související s prací s dobrovolníky, připravenosti zaměstnanců střediska na mimořádné události a psychosociální pomocí.
  • Realizovat a administrovat grantové projekty

Co od Vás očekáváme:

  • Laskavost, spolupráci a otevřenost změnám
  • VŠ magisterské vzdělání
  • Pracovní zkušenost v oblasti související s popisem práce
  • Orientaci v problematice humanitární pomoci/rozvojové spolupráce/krizového řízení
  • Znalost psaní a administrace grantových projektů
  • Znalost metod výzkumu a jejich aplikace
  • Velmi dobré písemné, komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost angličtiny na úrovni B2
  • Pokročilou znalost MS 365, Excel, Powerpoint
  • Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí Diakonie ČCE
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na plný úvazek
  • Základní hrubou mzdu 37 500 Kč
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost částečného home office

Životopisy spolu s průvodním dopisem zasílejte do 31. 12. 2022 na:

Miroslava Zvolánková
Sekretariát
242 487 827
732 485 769
sekretariat@diakoniespolu.cz