jak to funguje?

I letos jsme pro Vás nachystali možnost sdílet prostřednictvím DÁRKU3 radost a hrdost z toho, co spolu budujeme. Dárkem uděláte trojí radost – sobě, člověku, kterému jste svými penězi pomohli, i Vašemu blízkému, který od Vás dostane dárkový certifikát se svým jménem. Proto DÁREK3.

1. Vyberte si dárek

Projděte seznam a podívejte se na různé projekty, které můžete finančně podpořit. U každého najdete detailní popis, fotografie a přímo u darovacího formuláře také kontaktní údaje, na něž se lze obrátit pro podrobnější informace.

2. Vyplňte formulář

Klikněte na vybraný dárek a vyplňte jednoduchý formulář. Zvote, zda chcete vystavit potvrzení o daru a také darovací certifikát, k němuž si vyberete pěkný obrázek. Zvolte také způsob platby.

3. Proveďte platbu a vytiskněte si svůj certifikát

Nejrychlejší cesta je online převod prostřednictvím platební karty. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na platební bránu a po úspěšném provedení transakce dostanete ihned e-mailem certifikát.

Druhou možností je platba převodem na účet střediska nebo školy Diakonie, pro kterou je sbírka určena. Zvolíte-li tento způsob platby, obdržíte e-mailem údaje k platbě. Jakmile bude částka připsána na náš účet, pošleme Vám nejpozději do týdne certifikát (pokud spěcháte, 98CsQmV6hUGoQMQfVvbjcLc6JTGy).

Platbu můžete provést také hotově v naší kanceláři v Praze (Belgická 22), zde Vám také certifikát rovnou rádi vytiskneme. Pokud zvolíte tuto možnost, kontaktujte nás prosím předem na telefonním čísle +420 731 621 439 - Ivana Dingová. O tom, jak Váš dar využíváme, Vám dáme vědět na e-mail. Děkujeme, že s námi pomáháte! 

dárek3-2-300x300