Postní sbírka hravě

2. března 2020

V letošním roce jsme připravili k naší tradiční Postní sbírce také kampaň, ve které máme ambice oslovit širší veřejnost. Na webových stránkách https://postnise.cz/ si za svůj dar můžete vybrat atraktivní odměny, které se pojí s jarním půstem.

Postní sbírka hravě
2. března 2020 - Postní sbírka hravě

Myšlenku kampaně Post(n)i se lze shrnout ve třech větách: Udělej něco pro sebe, něco pro svět a dej o tom vědět - postni to na sociální sítě. Inspirovali jsme se crowdfundingovými kampaněmi, kde lidé za svoje dary získávají odměny.

Postní období přibližujeme veřejnosti jako období pro ztišení, očistu, půst a práci na sobě. Proto jsme oslovili partnery, kteří mají co nabídnout v této oblasti a sešla se nám od nich celá řada krásných odměn, mezi kterými si mohou lidé přispívající do naší Postní sbírky, vybírat.

Mohou se třeba vydat na procházku po jarní Praze s architektem a hercem Davidem Vávrou. Zkonzultovat svou životosprávu s výživovým poradcem, objevovat Lesní terapii nebo si pořídit ručně šitou zástěrou z Libanonu. Tyto odměny jsou samozřejmě k dispozici všem, tedy i Vám.

Jarní procházka s Davidem VávrouLesní terapieRučně šitá zástěra z Libanonu

Všichni partneři věnovali své odměny do sbírky bez nároku na honorář, takže hodnota daru bude použita na podporu školky v Libanonu. Srdečně Vás zveme k nahlédnutí, co všechno jsme pro Vaši potěchu těla, ducha i duše přichystali.

Post(n)i se

Již dvanáct let spolu s námi pomáháte potřebným lidem v zahraničí. Dohromady jste za celou dobu věnovali přes 6,6 milionů Kč. Jsme na to hrdí a chceme naši myšlenku šířit i za hranice našeho společenství. Děkujeme Vám.