Pořádáme charitativní aukci umění

24. března 2023
Pořádáme charitativní aukci umění
24. března 2023 - Pořádáme charitativní aukci umění

Další ročník charitativní umělecké aukce je tu!

Poprvé nás však čeká nejen zapojení skrz aukční portál Livebid, kde se můžete zúčastnit už nyní, ale i vystavení děl a živá aukce v Galerii U Betlémské kaple.

Výstava nabízených děl v Galerii u Betlémské kaple startuje už v neděli 26. března. Navštívit ji můžete kdykoli v otvírací době galerie. Mezi autory najdete Karolínu Netolickou, Juliuse Reichla, Pavlu Malinovou, Davida Krňanského, Pavla Příkazkého, Pavla Malinu, Davida Pešeta a mnoho dalších. 

Nenechte si ujít ani aukci, která bude probíhat v neděli 2. dubna. Neformální setkání s občerstvením začne v 16 hodin, v 17 hodin bude následovat sálová aukce přímo v galerii na Starém Městě v Praze. 

Na místě se budete moci setkat nejen s umělci, ale i s dalšími dárci a zástupci naší organizace, kteří Vám přiblíží, koho výtěžek letošní aukce podpoří.

Pomáháme tam, kde to umíme

Finance využijeme na podporu komunitní školy a školky v jižní části Bejrútu, kam chodí děti z chudých syrských a libanonských rodin.

Aukce je součástí naší postní sbírky, do které se můžete zapojit i jinak - darem, nákupem zboží přímo z šicí dílny centra Tahaddi nebo pořízením Postní kuchařky Pavla Drdela.

Víc informací o postní sbírce najdete na našem webu a detaily týkající se charitativní aukce najdete na Facebooku a Instagramu.